• 16 grudnia 2014
Młodzieżowa

Pod koniec stycznia br. Zarząd Klubu Motocyklowego „GROM” zainicjował spotkania z uczniami Zespołu Szkół Nr 2 i Zespołu Szkół ZDZ w Białej Podlaskiej na których, po uzgodnieniu z dyrekcją zaproponowano powołanie szkolnych MŁODZIEŻOWYCH SEKCJI MOTOROWYCH, skupiających osoby zainteresowane motoryzacją oraz bezpieczeństwem ruchu drogowego.

Po feriach odbędą się spotkania robocze z członkami sekcji, na których ustalone zostaną zasady działania na terenie szkoły, oraz zasady współpracy z Klubem Motocyklowym „GROM”.

pasek

 

 

Poniedziałkowe (16.02.2015) spotkanie z członkami sekcji młodzieżowej, przyniosło efekt ustalenia regulaminu wewnętrznego i wyboru osoby odpowiedzialnej za kontakt międzystronny. Ustalono również aspekty wyróżnienia sekcji młodzieżowej w postaci kamizelek odblaskowych z logiem szkoły i klubu.
Zapraszamy sekcje młodzieżowa do współpracy już w kwietniu.

6 Comments

  1. Osman

    Gratuluje odwagi.Ciesze się ze jest nas coraz więcej koiebt na motocyklach.Od dziecka moto bardzo mnie krecilo. Podobali mi sie faceci smigajacy w skf3rach na swoich rumakach, byli tacy niedostepni, ale siebie na motorku jako nie widzialam. Ja takie małe rude stworzonko i motocykl?. Do momentu jak kolega zabral mnie na przejażdzkę jako plecaczek. Zakochałam się w oddechu wolności. Zapragnełam jeździć i zwierzyłam sie tacie. Po krf3tkim zastanowieniu powiedział czemu nie i jako prezent imieninowy zapłacil mi za kurs. Potem bylo juz łatwo kurs prowadzili przesympatyczni ludzie. W zakupie motocykla pomogl mi moj chłopak te jeżdzący na moto. Teraz jezdzimy juz razem, ale każde na swoim;). Dlatego uwazam że nie trzeba się bac marzeń tylko je realizować. Trzymam mocno kciuki za wszystkie zdajace egzamin wcale nie jest taki trudny jakby sie wydawalo;)

  2. Passat

    Praca z młodzieżą, to podstawa naszej statutowej działalności. Zwłaszcza w zakresie organizacji spotkań z młodymi użytkownikami dróg, organizacji imprez, zawodów, oraz szkoleń z I pomocy przedmedycznej i z doskonalenia motocyklowej techniki jazdy. Zainteresowanych prosimy o kontakty telefoniczne, mailowe bądż osobiste w naszym lokalu klubowym (Plac Wolności 10/2) w każdy piątek od godz.19.00. Serdecznie zapraszamy !

  3. runner

    Jeżeli można, to chciałbym prosić o namiary do speca od skuterów ( gilera runner 50). Interesuje mnie mechanik, który potrafi naprawić, a nie taki, który tylko udaje, że potrafi.

Comments are closed.